Hodiny 22. 4. 2024

Nová podoba portálu 1866.cz

Obrázek

Vážení návštěvníci portálu www.1866.cz!
Jak jste si jistě všimli, náš portál prošel radikální inovací. Tímto počinem skutečně webová prezentace aktivit souvisejících s prusko-rakouskou válkou vstoupila do 21. století. Nejedná se však pouze o změnu grafiky, již nyní je na webu i několik nových obsahových prvků a postupně budou přibývat další.
Nyní zde najdete všechny klasické položky, na které jste zvyklí – kalendář akcí, aktuality, fotogalerie či e-shop. Zcela nově zde byla pojata historie prusko-rakouské války. Některé části webu, včetně prezentace samotného Komitétu pro udržování památek z války roku 1866, z. s., který je provozovatelem tohoto portálu, jsou však stále ještě rozpracované a neúplné – v tomto ohledu prosíme o trpělivost.
Zcela novým prvkem tohoto webu pak bude sekce věnovaná prezentaci všech pomníků, hrobů a dalších památek, které se vztahují k prusko-rakouské válce roku 1866. Podoba této sekce je zatím naznačena jen profily dvou památek, ještě během letošního jara by zde však mělo být prezentováno min. 800 památek a další budou postupně přibývat. Obdobně by měly být touto cestou komplexně představeny i naučné stezky vztahující se k roku 1866.
Věříme, že se vám bude nová podoba webu líbit a že zároveň omluvíte případné počáteční nedostatky. Budeme vděčni za vaše zpětnou vazbu na komitet@1866.cz.

Zpět na výpis